• ولورهمپتون واندررز 2 : 1 لیورپول
  • منچسترسیتی 2 : 1 لیورپول
  • لیورپول 5 : 1 آرسنال
  • لیورپول 4 : 0 نیوکاسل
  • ولورهمپتون واندررز 0 : 2 لیورپول

کلوپ از انتقادهای مردم درباره مورنو ناراحت است.

علی عارفی
دسته : اخبار
تاریخ: 18 آگوست 2016
منبع : liverpoolecho

یورگن کلوپ در مورد انتقادهایی که از آلبرتو مورنو در سبک دفاع کردنش انجام می‌شود در کنفرانس قبل از بازی با برنلی این‌گونه سخن گفت.

من واقعن نمی دانم که ما در حال صحبت کردن در مورد چه چیزی هستیم. آیا ما در مورد مورنو صحبت می کنیم که چرا او به خوبی در مقابل آرسنال دفاع نکرد؟
من واقعن علاقه ای با انتقاد دیگران ندارم. آلبرتو در مقابل آرسنال به میدان رفت و من فکر می کنم دلیلی برای این هست. این تمام چیزی است که من در موردش فکر می کنم و نه چیزهایی که دیگران می خواهند من در مورد یک بازیکن به آنها فکر کنم. من شاید باید بیشتر روزنامه بخوانم، چون واقعن هیچ ایده ای ندارم که آنها در مورد چه چیزی صحبت می کنند. دنیا از مدافع چپ من راضی نیست؟ وقتی کسی یک عملکرد ضعیف و بیش از حد خوب نباشد، ما در مورد او در کنفرانس مطبوعاتی صحبت می کنیم. من این کار را می کنم. آلبرتو در پنالتی دخیل بود پس مطمئنن این چیزی بود که ما بین دو نیمه در موردش صحبت کردیم. ما در مورد این که چطور می توانیم با هم به طور متفاوت دفاع کنیم صحبت کردیم زیرا به نظر من، ما می توانیم از چنین وضعیتی درست مثل پنج-شش بار قبل از وقوع پنالتی جلوگیری کنیم. بعد از آن آلبرتو عملکرد بهتری داشت، درست است، همه اش همین است.

بازدید : 29,277 مشاهده
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
نویسنده : علی عارفی
نظرها
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت مربوط به کانون رسمی هواداران لیورپول در ایران میباشد