• ولورهمپتون واندررز 2 : 1 لیورپول
  • منچسترسیتی 2 : 1 لیورپول
  • لیورپول 5 : 1 آرسنال
  • لیورپول 4 : 0 نیوکاسل
  • ولورهمپتون واندررز 0 : 2 لیورپول

آخرین وضعیت مصدومان لیورپول; آمادگی کامل مورنو

عادل ابراهیمی
دسته : اخبار
تاریخ: 24 مارس 2016
منبع : LiverpoolFC.com

به گزارش سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، یورگن کلوپ عنوان کرد که از کمپ تمرینی تنریف بسیار راضی است و این میتواند برای به موفقیت رسیدن تیم کمک زیادی کند.

سرمربی آلمانی لیورپول در خصوص آخرین وضعیت مصدومان تیم اطلاع رسانی کرده است.

کلوپ گفت : ” این واقعا برای ما مهم است. ما به او اجازه دادیم که صبح امروز به اینجا بیاید، سبک تمرین کند و بدون هیچ چالشی، او میتوانست پاس دهد و چیزهایی مانند آن. ”

” اما او واقعا خوب بود و احساس درد نداشت، بنابراین او از فردا به طور کامل به رقابت بازخواهد گشت که برای ما بسیار مهم است. ”

سرمربی آلمانی لیورپول افزود : ” روبرتو فیرمینو نیز شرایط خوبی دارد و لوکاس لیوا نیز اینچنین است. جو گومز و دنی اینگز نیز میتوانند به سختی تلاش کنند و از زمانشان در اینجا استفاده کنند. ”

” این کمپ برای همه عالی است. ما به یکدیگر نزدیکیم و صادقانه بگویم که کمپ خوبی است. این واقعا خوب است، چند شناگر در اطراف ما ! بهترین شناگرهای آلمان را در اینجا دیدم. ”

” اینجا در زمانی که ما تمرین میکردیم کمی شلوغ بود اما هتل، هنگامی که به آنجا رفتیم و پس از صرف ناهارکمی خوابیدیم و از زمانمان در اینجا لذت بردیم، بسیار مهم بود. سخت کوشی و سپس استراحت خوب چیزی است که میتواند ما را به موفقیت برساند. “

بازدید : 1,120 مشاهده
تاریخ انتشار : ۵ فروردین ۱۳۹۵
نویسنده : عـادل ابـراهـیـمـی
  • گذاشتن نظر

    لطفا برای نظر دادن وارد حساب کاربری خود شوید. ورود

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت مربوط به کانون رسمی هواداران لیورپول در ایران میباشد