• لیورپول 1 : 0 ناپولی
  • بورنموث 0 : 4 لیورپول
  • برنلی 1 : 3 لیورپول
  • لیورپول 1 : 0 اورتون
  • پاریس سن ژرمن 2 : 1 لیورپول

کاراگر : از بازگشت فلاناگان بسیار خوشحالم

عادل ابراهیمی
تاریخ: 8 مارس 2016
منبع : ThisIsAnfield.com

 

به گزارش سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، مدافع میانی سابق لیورپول نیز به جمع افراد خواستار ارائه پیشنهاد جدید برای تمدید قرارداد جان فلاناگان پیوسته است.

قرارداد فلاناگان که در حدو ۲۰ ماه مصدوم بوده است، در پایان این فصل به پایان میرسد و این بازیکن میتواند در تابستان به صورت آزاد لیورپول را ترک کند اما او اخیرا در ترکیب تیم یورگن کلوپ جایگاهی پیدا کرده است و بازی های قابل قبولی نیز از خود ارائه میدهد.

پیش از این جردن هندرسون و آدام لالانا در مصاحبه های خود درخواست کرده بودند تا برای تمدید قرارداد این بازیکن اقدام شود و اکنون جیمی کاراگر این درخواست را مطرح کرده است. فلاناگان اخیرا در مصاحبه خود عنوان کرد که دوست دارد تا مانند کاراگر جز بازیکنان تک باشگاهه محسوب شود.

جیمی کاراگر در این خصوص توضیح داد : ” او باید قرارداد جدیدی امضا کند چون بازیکن خوبی است. بازیکن محلی یک امتیاز محسوب میشود. ”

” او بازیکن آکادمی لیورپول است. من از اینکه او برگشته است و بازی میکند، خوشحالم. ”

” بزرگترین ناامیدی هواداران و یورگن کلوپ این است که او در لیست بازیکنان لیگ اروپا نیست و بنابراین نمیتواند در مقابل منچستریونایتد بازی کند. ”

 

LIVERPOOL, ENGLAND - Wednesday, March 2, 2016: Liverpool's Jon Flanagan celebrates after the 3-0 victory over Manchester City during the Premier League match at Anfield. (Pic by David Rawcliffe/Propaganda)

بازدید : 1,085 مشاهده
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۴
نویسنده : عـادل ابـراهـیـمـی
  • گذاشتن نظر

    لطفا برای نظر دادن وارد حساب کاربری خود شوید. ورود

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت مربوط به کانون رسمی هواداران لیورپول در ایران میباشد